איך פתרנו את הסכסוך הפלסטיני עם פליטים מדארפור

פליטים: יש פליטים. איזה פחד, הם מגיעים בהמוניהם לכל מקום בעולם. פליטים מארתריאה, מסומליה, מחוף השנהב, מקניה והפופולרי שמבניהם (אל תתפסו אותי במילה אני לא באמת עוקב אחר פופולאריות בכל שנייה, והמלחמות באפריקה לא בדיוק יציבות) סודן. הם מגיעים למצרים, ואז מגיעים לארץ. אין להם איפה לישון, הם מגיעים לבתים שלכם, בגבעתיים, בתל אביב, בירושלים. כמה פליטים? כמה מאות, אולי כמה אלפים. אבל הם מגיעים. כדאי להתכונן, לאטום היטב את החלונות והבתים, להצטייד במלאי של מים מינרלים וקופסאות שימורים של גזר גמדי.

פתרון: אין פתרון. הם מגיעים ומגיעים ואין איפה לשים אותם. ממשלת ישראל יודעת שאין לה מה לעשות. היא לא יכולה לגרש אותם (מי אמר לא יכולה?), אבל היא גם לא יכולה להשאיר אותם. חס וחלילה אין לנו מספיק שחורים במדינה, אנחנו צריכים עוד כמה, ועוד לא יהודים? אז אנחנו מקבלים חלק, אבל עוד מגיעים. מה עושים? חייבים לעצור את זה. אנחנו לא יכולים באמת להשאיר אצלנו כל כך הרבה אנשים, אין לנו שום דרך להזדהות איתם. הרי הקשר שלנו הישראלים למושג הפליט הוא קלוש, מה אנחנו יודעים על פליטים?

גדר: אין גדר. ככה הם נכנסים. התקשורת הישראלית מפמפמת לנו הלוך ופמפם על כך שאין גדר בין ישראל למצרים. הגבול פרוץ. אז עד עכשיו עברו את הגבול כל מיני סוחרי סמים, סטלנים בדואים, שום דבר מזיק מדי, אבל עכשיו הפליטים מגיעים. איזה פחד, אמאל'ה, פליטים יכולים להגיע מתי שהם רוצים, איך שהם רוצים, ואין אפילו גדר מסכנה לעצור אותם. אז מי יעצור?

גבול רפיח: כבר אין ממש גבול ברפיח. פתאום, פורצים הפלסטינים את הגבול, זה שהיה פעם בשליטה ישראלית, ובורחים למצרים. לא כולם בורחים, חלק חוזרים עם מצרכים. אבל חלק בורחים, ובורחים עם נשק. לאיפה הם בורחים? לישראל כמובן, כי כמו שאמרנו אין גבול.

גדר: פתאום יש איום פלסטיני חדש, יש גדר. כי הרי מדינת ישראל לא למדה כלום מאוזו ומוזו מכפר קקרוזו, שבנו חומה על חומה עד שלא ידעו זה משכנו. אז פתאום יוצאת איזה תוכנית מגרה על גדר שתוכננה להבנות בגבול ישראל מצרים. כי אין ברירה, אתם מבינים, כל איום פלסטיני נפתר בגדר. אז התוכנית אמורה להסתיים ב2010, כל כך מוקדם? לא באמת, אבל בקרוב, צריך להתחיל לבנות. מה יקרה עם הגבול ברפיח יפרץ שוב? תוך כמה שנים ומיליארד דולר גם בחולות חלוצה תהיה גדר אמיתית.
שתי ציפורים במכה אחת: יש שתי ציפורים. האחת, פליטים. השניה, מחבלים. הגדר כל כך נפלאה, לא רק שהיא פותרת את בעיית המחבלים שנוצרה פתאום, היא גם פותרת את בעיית הפליטים. כך ישראל לא תצטרך להיתפס כלא מוסרית ולסרב לקבל את אלפי הפליטים המתדפקים על שעריה. השערים יהיו נעולים, אין עוזב ואין בא. כך הרגנו שתי ציפורים במכה, לא בדיוק שתיים, אלפי ציפורים, לא בדיוק ציפורים, אלפי בני אדם שימותו במצרים בלי שום תמיכה. יום אחד עוד יגלו שהייתה זאת ישראל שפרצה את הגבול ברפיח, שיצרה את האיום הפלסטיני, כל זאת כדי שתוכל להקים את הגדר המיוחלת וכך לפתור את בעיית הפליטים שהעיקה לה כל כך על המצפון.

שונאים את המוסלמים: הפליטים מדארפור שונאים את המוסלמים שהפכו אותם לפליטים. גם אנחנו שונאים את המוסלמים כי הם רוצים להפוך אותנו לפליטים, או ככה לפחות אנחנו מספרים לכולם.

פתרון: יש פתרון לבעיית הפליטים. הפליטים שונאים את מוסלמים. הפליטים גרים בארץ, גם אנחנו לא בדיוק מתים על מוסלמים. פליטים יודעים להלחם, הם הרי נלחמו בארצם. פתרון- נקים יחידת פליטים. זאת תהיה יחידת פליטים שצריכה למנוע מאיתנו, פליטים בפוטנציה מלהפוך לפליטים. מי יודע, עם אחוזי ההשתמטות בבורגנות הישראלית עוד יקימו פה גדוד דארפורי, אולי גם אפילו איזו התנחלות בגדה.

איזה מזל שיש גדר.

7 תגובות

מתויק תחת פוסט טראומה

7 תגובות ל-“איך פתרנו את הסכסוך הפלסטיני עם פליטים מדארפור

 1. 1
  דארפור. Darfur
  ולא כפי שכתבת

  2
  פוסט חורך את הנשמה, למי שעוד נותרה נשמה ויש לו כוח לעסוק בנושא הפליטים האומללים.

  3
  יחסה של ישראל לפליטים הוא העדות הכי ברורה בשטח למה שהפכנו להיות. יותר מכל דבר אחר, דווקא היחס לפליטים ולעובדים הזרים הוא שמעיד על האטימות והרשעות שלנו

 2. שלמה

  אז הם לא פליטים, הם מחפשי עבודה לא חוקיים.

  תאר לך שיהודים בורחים מגרמניה הנאצית ומגיעים לארה"ב. בארה"ב הם לא מוצאים עבודה ועוברים לקנדה – הם כבר לא פליטים, אלא מחפשי עבודה !
  וזכותה של קנדה להחזיר את מי שהסתנן אליה לארה"ב.

  זכותה של ישראל להחזיר את מחפשי העבודה למצרים.

 3. רני

  חפשו את הפרק – Coming To Homerica

 4. רק שידידנו לאתר מר אלי אשד כבר העלה את ההצעה הנהדרת להשתמש בפליטי דארפור כבשר התותחים שלנו.
  אצלו אגב, זה היה ברצינות ובשום אופן הוא לא הצליח להבין מה לא בסדר בתוכניתו הגאונית..

  תיכף אלך להביא לינק להצעתו.
  היו אגב, הרבה מסכימים עם ההצעה, ככה שמה שלך נראה כסאטירה נושכת ונהדרת ההוא הכין כתוכנית לפעולה.

 5. להלן ההצעה המקורית והמרתקת: "לגייס את פליטי דראפור לצה"ל"
  http://www.notes.co.il/eshed/51558.asp

  שנאמר – קראו והתמוגגו.

 6. עמית

  תודה על הקישור האדיר לגיבוב השטויות האשדי.

  כמו שאמרו בורים כבר לפני, "יתנו יקבלו, לא יתנו לא יקבלו".

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s